Digitale 'Open Huis' Avila College staat online

31 jan

Onze digitale Open Huis pagina is online. Ga naar: https://naarwelkeschoolgajij.nl/open-huis-avila-college en kijk daar eens lekker rond. Deze pagina blijft online, dus jullie kunnen alle informatie ook later nog eens rustig bekijken.

Jullie vinden op die pagina onder andere een virtuele tour, leuke weetjes, veelgestelde vragen, diverse filmpjes en een ouder-pagina. Hier vind je onder andere webinars over onze school en ons onderwijs, het flexrooster en mavo- en havo-instroommogelijkheden.

We hopen dat we binnenkort alsnog een fysiek Open Huis kunnen houden, zodat jullie de school alsnog echt van binnen kunnen komen bezichtigen. Vooralsnog is dat niet zeker. Houd hiervoor deze website in de gaten. Hieronder zien jullie alvast een filmpje om een goede indruk van onze school te krijgen.

Veel plezier en tot snel bij ons op school!

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om je de beste ervaring te bieden op onze website. Kom meer te weten over welke cookies we gebruiken of pas ze aan onder instellingen.

Noodzakelijke cookies
Wij plaatsen essentiƫle cookies en analytische cookies om te zorgen dat basisfuncties van onze website goed werken, je cookie-instellingen kunnen vastleggen en om anonieme gegevens over het gebruik van onze website te kunnen analyseren.
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Privacy overzicht
Ingeschakeld Uitgeschakeld
Marketing cookies
Ingeschakeld Uitgeschakeld